صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
وبلاگ آژانس مسافرتی مهر پرواز|مجری مستقیم تور خارجی،رزرو آنلاین بلیط،نوروز97
admin سه شنبه 29 فروردين 1396

ترکیه به عنوان یک کشور توریستی در جهان شناخته می شود و عمده درآمد این کشور از جذب گردشگر تامین می شود. ترکیه به دلیل رونق گرفتن صنعت گردشگری و بالا رفتن درآمد این کشور از این صنعت مهم در دنیا اقدام به بازسازی و زیباسازی شهر های خود نموده است. در این مقاله به معرفی چند شهر توریستی ترکیه می پردازیم که در جذب گردشگر موفق بوده اند و گردشگران بسیاری با تور ترکیبی ترکیه به این شهر ها سفر می کنند.


معرفی چند شهر توریستی ترکیه

شهر مارماریس:
مارماریس در مجاورت دریای مدیترانه واقع شده است. شهر مارماریس دارای سواحل آرام و آب و هوای مدیترانه ای است. که در تابستان ها گرم و زمستان هایی با آب و هوای معتدل دارد و امکان شنا کردن در ساحل زیبای مدیترانه وجود دارد .مناظر طبیعی این شهر بسیار زیباست کوه های مرتفع و بهم فشرده و جنگل های کاج اطراف خود و درختان چنار پهن برگ و درختان کمیاب که پوشش گیاهی مارماریس را تشکیل می دهد. مارماریس به دلیل جذب گردشگر دارای هتل های بسیاری می باشد که تمامی هتل ها مارماریس با آخرین متود های روز جهان اداره می شود. آژانس مسافرتی مهر پرواز ارائه دهنده تور مارماریس در کنار شما است
شهر بدروم :
بدروم یکی از زیباترین شهرهای ساحلی ترکیه می باشد که در جنوب غربی این کشور واقع شده است.شهر بدروم از مراکز بسیار زیبا و توریستی با معماری فوق العاده خاص به سبک مصری می باشد.نام دیگر بدروم سرزمین آبی های ابدی است. شهر بدرم بسیار آرام است ، گردشگرانی که به دنبال یک فضای آرام می گردند ما تور بدرم را به آن ها پیشنهاد می دهیم. از مناطق گردشگری بدرم می توان به آرامگاه هالیکارناسوس از عجایب هفتگانه دنیای باستان ، دروازه میندوس از دوره هخامنشی ، قلعه بدروم و موزه باستان شناسی زیر آب و آمفی تئاتر هالیکارناسوس اشاره کرد که گردشگران می توانند با تور بدروم به این شهر زیبا سفر کنند.
شهر کوش آداسی :
کوش آداسی به معنای جزیرهٔ پرنده است. این شهر در کانون مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر، افسوس، مریم آنا میلت، دیدیم، پاموک کاله، مارماریس و بودروم قرار دارد.بندر کوش آداسی به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه مسافرت می‌کنند، از جذابیت خاصی برخوردار است. از بندر کوش آداسی در ماه‌های بهار و تابستان سفرهای منظم با قایق‌های موتوری به جزیره یونانی ساموس برگزار می شود.کوش آداسی یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه محسوب می شود و بیشتر درآمد این شهر از راه صنعت توریسم و تورکوش آداسی می باشد.همچنین این شهر یک پورت برای کشتی های کروز بوده و بنادر آن جایگاهی برای قایق ها و کشتی های خصوصی کوچک است.

آژانس مسافرتی مهرپرواز ارائه دهنده تور های ترکیه بهار 96 در کنار شما می باشد.

www.mehrparvaz.com

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]